У Києві з’явилася послуга безкоштовного знезараження автомобіля від OZZO

Миття рук та дезінфекція поверхонь — необхідні умови сьогоднішньої гігієни. Це ж стосується й особистого автотранспорту. В умовах пандемії чистити салони авто стисненим повітрям або водою під тиском не можна. Для боротьби з вірусом потрібно використовувати ефективні, але безпечні засоби. Чим правильно чистити, а головне, де можна знезаразити особистий автомобіль безкоштовно?

Українська компанія OZZO запустила послугу знезараження особистого автотранспорту ще на початку квітня. Професійні команди проводять знезараження за допомогою аерозольних генераторів холодного туману використовуючи для їх заправки засіб Argumin. Основа розчину — колоїдне срібло, що робить його повністю безпечним для людей і тварин. На відміну від звичайних засобів дезінфекції Argumin не містить спирту, хлору, формальдегіду, парабенів, триклозану та інших хімічних сполук. Нещадний до більш ніж 650 видів вірусів, збудників і бактерій. Не потребує змивання після обробки, не псує поверхні і тканини, а наночастинки срібла підтримують захисний бар’єр понад 48 годин.

17, 21, 22, 23 квітня пройти таку процедуру можна буде абсолютно безкоштовно завдяки підтримці мережі електрозаправок ТОКА.

“Ми хочемо, щоб люди відчували себе в безпеці у своїх автомобілях і на наших станціях. Всі елементи зарядок також проходять щоденну обробку. Кожен вносить свій внесок, хтось купує маски та тести для лікарень, а хтось знезаражує автомобілі. Всі разом ми переможемо.” – каже Стефан Благовісний, СЕО мережі електрозаправок ТОКА.

Мобільні бригади будуть знезаражувати автомобілі за адресами (список доповнюється, оновлення будуть доступні в соцмережах компанії):

17 квітня: Героїв Сталінграда 1а АЗК “ОККО”, Новокостянтинівська 4а АЗК “ОККО”
21 квітня: Героїв Сталінграда 1а АЗК “ОККО”, Новокостянтинівська 4а АЗК “ОККО”
22 квітня: Петра Григоренка 43 “Метро”, Сабурова 2а “Метро”
23 квітня: Петра Григоренка 43 “Метро”, Ревуцького, 2г, ресторан “Штандарт”

Послуга доступна не тільки для електромобілів клієнтів компанії, а й для всіх охочий, в тому числі на автомобілях з ДВЗ.

“Ми раді, що наша ідея відгукнулася. Тільки оголосивши про намір провести таку акцію — нас відразу підтримала партнерська мережа АЗК “ОККО”. Ми сподіваємося знайти ще більше партнерів, щоб знезаражувати автомобілі безкоштовно весь період карантину.” – додав Стефан Благовісний.

Також OZZO додатково надає послуги повного знезараження приватних будинків і прилеглих територій, квартир і офісів. Всі процедури здійснюються кваліфікованими фахівцями, які щоранку проходять профогляд, щодня здійснюють заміну захисних одноразових комбінезонів і проводять знезараження самого обладнання.

OZZO відкриті до співпраці з іншими компаніями, охочими підтримати ініціативу безкоштовного знезараження автомобілів на дорогах Києва.

______

Контакти для ЗМІ:

+38 066 014 77 75
Дарина Чепинога

Для співробітництва: 
+380672471305
office@ozzo.group
ТОВ “ОЗЗО Україна”
02098, Україна, Київ, Дніпровська наб., 13
https://www.instagram.com/ozzo.group
https://www.fb.com/ozzo.group

Підписуйтесь на канал "Київ Автомобільний" у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.