Щодо схеми розміщення гаражів та автостоянок в місті Києві

Оприлюднення проекту документа державного планування «Схема розміщення гаражів та автостоянок  в м. Києві» та звіту про стратегічну екологічну оцінку Схеми розміщення гаражів та автостоянок в м. Києві

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:
«Схема розміщення гаражів та автостоянок в м. Києві».

Метою розробки є вирішення проблем розміщення паркінгів для постійного та тимчасового зберігання індивідуального автомобільного транспорту з урахуванням сучасного стану автомобілізації, а також прогнозів щодо вірогідних змін чисельності автомобільного парку, Стратегії розвитку міста Києва на період до 2025 року для забезпечення мобільності руху, ліквідації хаотичного паркування та створення достатньої кількості місць для паркування транспортних засобів.

Схема розміщення паркінгів в місті Києві розроблена відповідно до Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з реформування сфери паркування транспортних засобів», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 N 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», рішення Київської міської ради від 26 вересня 2002 року № 47/207 «Про затвердження

Правил паркування транспортних засобів у місті Києві», рішення Київської міської ради від 26.06.2007 N 930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві» та відповідно до Завдання на проектування, що додається.

У роботі врахована Концепція розвитку паркувального простору в місті Києві, затверджена рішенням Київради від 22.01.2015 № 22/887 та пропозиції Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, Департаменту економіки та інвестицій КМДА, КП «Київтранспарксервіс», КП «Київське інвестиційне агентство».

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Київська міська рада.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:
громадське обговорення триває з 28 лютого 2020 р. по 28 березня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Ознайомитися з матеріалами Схеми розміщення гаражів та автостоянок в м. Києві та звітом про стратегічну екологічну оцінку Схеми розміщення гаражів та автостоянок в м. Києві можна в Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 4-й поверх, каб. 42 щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:
Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:
вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001, Електронна адреса: info@kga.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 28 лютого 2020 р. по 28 березня 2020 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 4 поверх, каб. 42

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

Проект документа державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку проекта :

Звіт про стратегічно-екологічну оцінку схеми розміщення гаражів та автостоянок в м. Києві

Том 1

Том 2

 

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.