Онлайн-відновлення водійського посвідчення

Міністерство внутрішніх справ та Державна міграційна служба 5 лютого представили нову послугу в електронному кабінеті водія – онлайн-замовлення заміни водійського посвідчення у випадку його втрати, закінчення строку його дії або в разі заміни персональних даних.

Як повідомила прес-служба МВС, після авторизації в е-кабінеті водієві потрібно подати відповідну заяву в електронній формі, додати до неї копії документів, що підтверджують зміну персональних даних (за потреби), довідки з поліції (за потреби) і чинної медичної довідки форми 083/о, після чого підписати заяву за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Вартість онлайн-послуги, як раніше інформували в МВС, не відрізняється від вартості відновлення посвідчення у сервісному центрі та становить 201 грн.

Проконтролювати статус замовленої послуги можна так само в електронному кабінеті. Коли нове посвідчення буде готове, його можна буде забрати в сервісному центрі, вказаному під час заповнення заяви.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.