У столиці давно і остаточно вибрали проект реконструкції розв’язки на Шулявці

Роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу мали розпочатись ще рік тому. Відкладати і надалі початок робіт не можна, оскільки йдеться про безпеку киян та гостей міста.

У профільному департаменті КМДА заявляють, що затверджений проект реконструкції розв’язки відповідає сучасним вимогам і оптимізує транспортний рух на цій ділянці. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов – пише “Вечірній Київ”.

Спеціалісти нашого Департаменту вивчили автомобільний потік у пікові години навантаження на розв’язку, і розрахунки показують, що той проект, який затвердила Містобудівна рада, має достатній запас на майбутнє.  Разом з тим зауважу, що цю магістраль достатньо часто використовують для проїзду транзитного транспорту, і ми робимо все, аби забезпечити можливість проїзду такого транспорту не через центр міста. Саме ця робота є пріоритетною, і її виконання розвантажить багато магістралей у Києві, у тому числі Шулявський шляхопровід”, – заявив Сергій Симонов.

Директор Департаменту підкреслив, шо спеціалісти його підрозділу цілком усвідомлюють всю відповідальність за реалізацію проекту і фахово довели правильність ухваленого проекту.

Ця розв’язка – це цілий комплекс, який включає прилеглі території та інженерні мережі, і ми повинні відповідально підходити до цього будівництва. Тому це питання було розглянуто комплексно, і обрано той варіант, який задовольнить не тільки автомобілістів, а й служби, що відповідають за інженерію, та киян, які мешкають у сусідніх із розв’язкою мікрорайонах” – підкреслив Сергій Симонов.

У Департаменті зазначили, що якби роботи було розпочато в минулому році, то сьогодні вони вже були б на завершальній стадії.

У соцмережах серед киян активно поширюють інформацію з «альтернативним» малюнком розв’язки на Шулявці,  який вже був відхилений спеціалістами. Крім того, ентузіасти «альтернативного» малюнку вже підписали петицію до міської влади й намагаються «проштовхнути» свою ідею методами народної демократії.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.