Автоновини

Як сіль та реагенти впливають на лакофарбове покриття авто?

Твердження про те що зимовий дорожній бруд, що містить солоний луг агресивно діє на фарбу автомобіля може бути застосовано тільки до тих автомобілів, у яких є пошкодження лакофарбового покриття: подряпини, відколи або є місця на кузові, де фарба відшарувалася.

Якщо ж лакофарбове покриття автомобіля не має пошкоджень, то бруд з вмістом реагенту не чинить на кузов істотного впливу. Особливо, якщо бруд, що містить хімічні дорожні протиожеледних реагенти, час від часу змивається на автомийці.

Те ж саме стосується і днища автомобіля, яке найбільш схильне до впливу дорожніх реагентів. Автовиробники вже давно роблять днища автомобілів з додатковим захистом від солей реагентів, використовуючи поліпшений захист за рахунок оцинкованих листів металу. Тож корозія кузова через реагенти – це проблема минулого і стосується старих автомобілів або авто з пошкодженими ділянками фарби на кузові.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.