Новеньких авто за жовтень купували більше

За минулий місяць в Україні різко зросли продажі нових легкових автомобілів – на 26%, повідомляє профільна асоціація “Укравтопром”.

Найпопулярнішою маркою в Україні залишилася Toyota. За минулий місяць 979 українців придбали легковий автомобіль саме цієї марки. Порвняно з минулим роком продажі цієї марки авто зросли на 26%.

На другій сходинці –  марка автомобіля Volkswagen. Минулого року вона була у десятці найпопулярніших в Україні автобрендів. Українці впродовж жовтня встигли придбати 794 нових легкових авто.

У трійці лідерів  –  Renault. Показник продаж машин сягнув 664. Проте у порівнянні із аналогічним періодом 2016 року, реалізація продукту впала на майже 13%.

На четвертому місці опинилася чеська Skoda. Українці за жовтень придбали 531 авто цієї марки. Німецька Audi посіла п’яте місце за кількістю продажів авто за минулий місяць. За жовтень українці встигли придбати 485 реєстраційних номерів цієї марки. Драйвером продажів Audi стала модель А3, яка охопила майже 70% продажів цього бренду.

У десятку найкращих продаж ввійшли Hyundai – 405 машин (+22%); KIA – 370 авто (+12%); Nissan – 341 штуки (+4%); Ford – 313 одиниць (-2%). Замикає десятку найбільш популярних на українському ринку марок за підсумками жовтня узбецький Ravon. Українці придбали 259 машин цієї марки (+265%).

Бестселлером месяця, що минув стало авто Volkswagen Golf, свій вибір на ньому зупинили 427 покупців.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.