ЗА ДОБУ ІНСПЕКТОРАМИ ДАІ ВИЯВЛЕНО 27 ВОДІЇВ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЛИ У СТАНІ СП’ЯНІННЯ

За 23 червня у Києві виявлено 362 порушення правил дорожнього руху. Інспектори ДАІ притягнули до відповідальності 71 водія, які не дотримувались вимог дорожніх знаків та розмітки, 8 – за порушення правил проїзду перехресть, 32 – правил зупинки і стоянки, 13 – за керування транспортними засобами без необхідних документів. Крім того, за керування напідпитку інспектори ДАІ відсторонили від керма 27 водіїв. Також, інспектори ДАІ за порушення правил проїзду пішохідних переходів до відповідальності притягнули 48 керманичів та виявили 44 пішоходів-порушників.

За вівторок зареєстровано 10 дорожньо-транспортних пригод, в яких 12 осіб отримали травми.

Водії! Розпочались літні шкільні канікули. Більшість дітей проводитиме час на дитячих майданчиках та вулицях міста. Раптова поява дитини на дорозі – завжди небезпечно. А їх поведінка не завжди буває передбачуваною. Зважаючи на це, столична Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням під час керуванням автомобілем бути уважними і обережними, особливо біля шкіл (працюють літні табори). Наближаючись до пішохідних переходів – зменшувати швидкість, під час руху не користуватися мобільним телефоном. Пам’ятайте! Від кожного з нас залежить здоров’я і життя наших дітей!

За добу в столиці зареєстровано 7 незаконних заволодінь транспортними засобами: Голосіївський – а/м «ЗАЗ-TF69YO», н.з. АА5574КІ, 2011 р.в., сірого кольору; Шевченківський – мотоцикл «GEON AERO RKV200S», н.з. ВА3269АА, 2013 р.в., червоний; Голосіївський – а/м «БМВ Х5», н.з. АК0073СЕ, 2012 р.в., сірий; Подільський – а/м «Шкода Октавія», н.з. АА6530НА, 2005 р.в., чорний; Оболонський – а/м «ГАЗ-24», н.з. АА7017КВ, 1974 р.в., білий; Дарницький – а/м «Тойота РАВ4», н.з. АІ4555ЕІ, 2013 р.в., білий; Печерський – а/м «Лексус RX 350», н.з. АА8087ВР, 2013 р.в., білий.  Вжиті заходи розшуку.

Натомість у Святошинському районі працівники ДАІ спільно з ВКР «гарячим слідом» знайшли викрадений а/м «ВАЗ-2104». Крім того інспектори ДАІ виявили два автомобілі, які перебували у розшуку.

Нагадуємо, що в столиці продовжуються профілактичні заходи: «Пішохід. Пішохідний перехід», «Рядність», «Автокавярні», «МАФ», «Номерний знак», та «Перевізник».

Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням надавати інформацію на телефон чергової частини ДАІ Києва 483-70-64 у випадках виникнення конфліктних ситуацій на дорозі, а також у всіх випадках, коли ДАІ може надати допомогу.

УДАІ в м.Києві

[SvenSoftSocialShareButtons]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *