Перша онлайн-конференція JAC у 2021 році. Презентація нової моделі автомобіля – JS4

20 січня 2021 р. компанія JAC Motors офіційно презентувала у прямому ефірі нову модель JS4

JS4 – новий кросовер з унікальним дизайном та технологічними інноваціями, які забезпечують новий, більш комфортний, привабливий та безпечний досвід керування. Автомобіль був розроблений на базі моделі S4. Кросовер JS4, виконаний у новій стилістиці компанії, яка називається «Global Design of JAC Passenger Car 3.0 Era» («Глобальний дизайн легкових автомобілів JAC покоління 3.0»). Мова йде про введення нових стандартів якості при розробці та виробництві автомобілів разом з німецьким Volkswagen.

 

Італійський дизайнер Даніель Гальоне, генеральний директор JAC Italy Design Center, об’єднав технічні новації та стиль, застосував точні різкі лінії й сміливі форми. JS4 вирізняється своїм авангардистським та енергійним дизайном завдяки акценту на геометричні форми, а також переднім світлодіодним ліхтарям. В цілому кросовер JS4 виглядає набагато сучасніше, ніж JAC S4.

JAC Motors пропонує дві версії 1,5-турбокомпресованого та 1,6-літрового двигунів, які можна вибрати у механічній або автоматичній коробці CVT. Версії JS4 забезпечують велику економію палива та потужність. Турбомотор видає 150 кінських сил і 210 Нм крутного моменту.

 

Габаритні розміри новинки становлять 4410х1800х1660 мм, колісна база – 2620 мм. Інтер’єр виконаний в темних тонах, але має ряд хромованих елементів, щоб розбавити чорноту. Крім цього, можна замовити салон з контрастними вставками.

Центральна консоль відділена від передньої панелі. JS4 – це повне стандартне обладнання, цифрова панель, що включає 10,25-дюймовий мультимедійний екран, камеру та датчики заднього ходу, крейсерську швидкість, люк, 17-дюймові легкосплавні колеса, до 6 подушок безпеки, надзвичайно великий багажник та просторий салон.

 

ДЖАК УКРАЇНА – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена в усіх регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів JAC на високому рівні з дотриманням всіх стандартів виробника, повністю відповідаючи очікуванням клієнтів.