Cкільки грошей готувати, якщо машину забрали на штрафмайданчик

Останнім часом поліція взялася активно розчищати центри міст від автомобілів, припаркованих з порушенням правил зупинки і стоянки або залишені на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. У хід пішли евакуатори – повідомляє АutoNews.

Після евакуації автомобіля, для його повернення потрібно оплатити вартість послуг евакуатора, а також вартість зберігання ТЗ на майданчику тимчасового утримання.

Ціна таких «послуг» чітко регламентована і затверджена Наказом трьох міністерств №967/1218/869 від 10 жовтня 2013 року.

Наприклад транспортування автомобіля вагою до 2-х тонн обійдеться 600 грн. з 2 до 3 тонн – 700 грн. Для машин вагою більше трьох тонн передбачена плата 850 грн.

Зберігання автомобіля на спецмайданчику в перший тиждень обійдеться 120 грн./день. Починаючи з восьмого дня перебування авто на стоянці, тариф змінюється на 20 грн./день.

Очікувано, ситуація загостриться у вересні, коли вступить в силу новий закон, який реформує саме сферу залучення до відповідальності за неправильну зупинку і стоянку.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.