Через спеку обмежують рух великовагового транспорту

На виконання вимог Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про дорожній рух» та у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», з метою збереження дорожнього покриття доріг під час спекотного періоду (при температурі повітря більше +28 ºС) введено тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Київській області – інформує Служба автомобільних доріг у Київській області.

Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Київської області з 10:00 до 22:00 години буде впроваджуватися режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Для інформування водіїв, на цей період, на автодорогах державного (згідно переліку) встановлені тимчасові заборонні дорожні знаки 3.15 «24 т» та 3.16 «7 тс» з табличками 7.4.4 «10.00-22.00» та «t › +28 ºС».

Під час дії обмежень в русі водії великовагових транспортних засобів можуть скористатися наявними майданчиками для відпочинку та стоянки автотранспорту, які позначені відповідними дорожніми знаками, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.

Контроль за рухом великовагового транспорту здійснюється Київським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки, Управлінням патрульної поліції ГУНП в Київські області та Службою автомобільних доріг у Київській області. В період дії обмежень буде посилено контроль за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення.

Зазначені заходи необхідні для того, щоб зменшити загрозу руйнування автомобільних доріг через значні колісні навантаження на їх конструкцію під час несприятливого температурного періоду у літній час. До того ж зауважуємо, що в останній період часу відбулося значне збільшення транспортних навантажень на конструкції дорожнього одягу автомобільних доріг, які в переважній більшості збудовані у 60-х – 70-х роках минулого сторіччя та нерозраховані на проїзд сучасних великовагових автомобілів (вагою 30-60 тонн), що зумовило значну кількість деформацій та руйнувань покриття доріг.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.