Мережа ОККО відкрила 55-ий автозаправний комплекс у Київському регіоні

17 квітня у селищі Бородянка, що в 60 кілометрах від Києва у напрямку Коростеня, відкрився новий автозаправний комплекс ОККО. Він став 55-им АЗК мережі у Київському регіоні. Інноваційною особливістю цього комплексу є встановлена мультипаливна колонка, яка дозволяє заправляти клієнта будь-яким видом пального (в т. ч. газом) на одному острівці – безпосередньо під навісом ПРК.

Таке технологічне рішення широко використовується у Європі, але є новим для українського ринку. Для водіїв, які їздять на газі, це зручніше і швидше, оскільки точка заправки тепер знаходитиметься ближче до операторної.

Сучасні мультипаливні колонки, крім Бородянки, працюють також ще на 4 АЗК ОККО – у Києві, Одесі та Кропивницькому. У процесі реконструкції й будівництва автозаправних комплексів компанія нарощуватиме їх кількість.

Загалом же на новому АЗК можна заправитися усіма видами високоякісного пального від ОККО – бензинами Pulls 95, А-95 Євро та  А-92 Євро, дизельним пальним Pulls Diesel і ДП Євро, а також скрапленим газом. Окрім того, у складі комплексу відкрито й просторе кафе та магазин з широким асортиментом товарів, загальна площа залу становить понад 100 квадратних метрів.

Довідка:

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує близько 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 38 ресторан, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи «Концерну Галнафтогаз» займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі ОККО діє 10 нафтобаз і 16 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. На 14 київських АЗК та локаціях за межами автозаправних комплексів працюють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.