Проїжджу частину вулиці Академіка Туполєва розширять

Для покращення дорожнього руху в Святошинському районі реконструюють і розширять проїжджу частину вулиці Академіка Туполєва. Відповідний робочий проект реконструкції затверджено розпорядженням КМДА.

Зокрема, проектом передбачено розширення проїжджої частини до 4-х смуг руху, облаштування водовідведення, перевлаштування інженерних мереж, забезпечення зовнішнього освітлення. Завершити оновлення цієї магістральної вулиці районного значення мають протягом 9 місяців.

При затвердженні техніко-економічних показників враховано експертний звіт ДП «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Української державної будівельної експертизи» ДП «Укрдержбудекспертиза».

Фінансування робіт здійснюватиметься в рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки.

Як повідомлялося, столична влада розраховує отримати понад 2 млрд грн. на ремонт доріг.

Нагадаємо, із 15 березня у зв’язку з продовженням робіт із капітального ремонту транспортної розв’язки буде закрито рух транспорту на перетині просп. Леся Курбаса з вул. Гната Юри і вул. Володимира Покотила у Києві.

Також розпорядженням Київської міської держадміністрації затверджено робочий проект «Капітальний ремонт проспекту Палладіна».

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.