Масштабний порівняльний тест кросоверів по-українськи (відео)

Закордонні автомобільні ЗМІ і не тільки досить часто проводять порівняльні тести, причому іноді ну дуже масштабні. В Україні ж з цим реально біда – порівняльні тест-драйви якщо і проводяться, то найчастіше кількість машин обмежується 2-ма або максимум 3-ма екземплярами

Але на цей раз наші колеги – Дві Кінські Сили – провели дійсно масштабний і дуже пізнавальний порівняльний тест. Мало того, що участь в ньому взяли 7 автомобілів, всі вони ще й кросовери. А для українця немає нічого більше люблять автомобіля такого класу, за винятком хіба що сала – повідомляє ToпЖыр.

Рауль Чілачава порівняв нові Nissan X-Trail, Honda CR-V, Subaru Forester, Renault Koleos, Seat Ateca, Mitsubishi Outlander і Hyundai Tucson. Які слабкі і сильні сторони у кожного з цих авто – порівняльний тест середньорозмірних кросоверів, дивіться і робіть висновки самі.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.