Онлайн знання ПДР громадяни перевірили понад мільйон разів

Нові тести зі знань Правил дорожнього руху сервісні центри МВС представили 1 липня 2017 року. Одночасно на сайті Головного сервісного центру МВС запрацював онлайн-тренажер для перевірки знань правил дорожнього руху. Тренажер працює безкоштовно 24/7. Всього за 5 місяців онлайн-тренажером скористалися понад мільйон разів.

«Онлайн-тренажер стає дієвим інструментом як у підготовці до здачі іспитів, так і у перевірці знань правил дорожнього руху. Якщо в кінці жовтня загальна кількість спроб пройти тест становила близько 500 000, то зараз – 1 077 181. Середня кількість спроб пройти тест однією людиною збільшилася від 8 спроб до 16, тобто, в два рази. Важливо, що всі питання ідентичні тим, на які людина відповідає під час складання іспиту», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Наступними важливими кроками стануть зміни в практичній частині складання іспитів. Серед них: впровадження фото- і відеофіксації практичної частини здачі іспитів, відкриття рейтингів автошкіл, оприлюднення маршрутів для складання практичної частини іспиту на отримання водійського посвідчення і впровадження оновленого екзаменаційного листа.

Дізнатися, як отримати водійське посвідчення вперше, а також знайти інструкції по найпопулярніших послугах сервісних центрів МВС можна на сайті hsc.gov.ua. За консультаціями та додатковою інформацією про роботу сервісних центрів МВС можна звертатися за телефоном: (044) 290-18-99 або на офіційну сторінку Головного сервісного центру МВС в Facebook.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.