У Києві відбудеться OLD CAR LAND

Із 29 вересня по 1 жовтня у Києві відбудеться 7-й фестиваль OLD CAR LAND. Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони та Міністерства інфраструктури.

На фестивалі можна буде побачити сотні ексклюзивних автомобілів, десятки одиниць бойової техніки та близько 100 літаків і гелікоптерів.

Неповторну атмосферу свята й гуркоту двигунів доповнять легендарні танки Т-34,Т-55,Т-76 та інші не менш цікаві зразки бойової техніки. Крім того, привезуть кабріолети ГАЗ-14 «Чайка», які раніше виїжджали тільки на державні паради.

У програмі – конкурси, змагання водійської майстерності, тюнінгу й автозвуку, робота ретробарахолки, перегони на дитячих педальних машинках, масштабні реконструкції, зльоти авто- і мотоклубів та багато іншого.

Також під час фестивалю можна буде познайомитися із українським гонщиком Сергієм Маліком, його легендарним мотоциклом й іншою технікою. Він нещодавно встановив світовий рекорд швидкості на «Дніпро» МТ – розігнався до 116,86 км/год. Зафіксували рекорд на озері Бонневілль у США.

Щоб детальніше дізнатися про особливість кожної машини на фестивалі, бажаючі матимуть можливість замовити 45-хвилинну екскурсію автомобільного історика та експерта.

Коли: з 09:00 до 20:00

Де: Музей Авіації,  вул. Медова, 1