Автомобілі бійців спецпідрозділів і волонтерів отримають нові реєстраційні номери.

Появу спеціальних номерних знаків для цієї категорії транспортних засобів ініціював глава МВС Арсен Аваков. Дизайн номерів виконаний у таких кольорах, як сприяють маскуванню. Один з реєстраційних центрів ДАІ м. Києва вже отримав першу партію цих номерних знаків.

Нові номерні знаки мають зелений фон, на якому білим кольором нанесені цифри і літери. Такі знаки не вирізнятимуться на тлі маскувального забарвлення транспортних засобів, які використовуються правоохоронцями і волонтерами в зоні проведення антитерористичної операції.

До одного з реєстраційних центрів ДАІ м. Києва вже надійшла перша партія нових номерних знаків. Її вистачить, аби поставити на тимчасовий облік 150 автомобілів. Видавати номерні знаки планують юридичним особам: батальйонам, волонтерським організаціям.

PM6image004

У разі отримання підрозділами міліції або Національної гвардії допомоги від волонтерів у вигляді автомобіля його постановкою на облік займатиметься той підрозділ, який його отримав. Для отримання номерів слід звернутися до підрозділу ДАІ і надати для огляду автомобіль. Після перевірки йому буде присвоєний спеціальний номерний знак. Автомобілі з «кримінальним» минулим перевірки не пройдуть.

Нагадаємо, що після інциденту з розбоєм і стріляниною в Києві 4 травня, яка призвела до загибелі та поранення людей, а так само з метою припинення численних випадків спекуляції шахраїв на патріотичній темі, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав доручення посилити контроль ідентифікаційних номерних знаків автомобілів.

Прес-служба МВС України

[SvenSoftSocialShareButtons]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *