Під час “Київського євромарафону” обмежать рух в центрі столиці

Цієї неділі, 13 травня, із 08:00 до 15:30 відбудеться спортивно-масовий захід «ІІІ Київський євромарафон» («III Kyiv Euro Marathon»).

Відповідну ініціативу громадської організації «ТОП Раннерз» підтримано розпорядженням КМДА з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в Києві.

У цей час буде обмежено рух всіх видів транспорту за маршрутом марафону: старт на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (Північні ворота, НСК «Олімпійський») – вул. Саксаганського – вул. Шота Руставелі – вул. Жилянська – вул. Велика Васильківська до станції метро «Либідська» – розворот перед вул. Івана Кудрі – вул. Велика Васильківська – вул. Фізкультурна – фініш на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (усього 7 кіл по 6000 м)“, – йдеться у повідомленні.

Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції також обмежить рух усіх видів транспорту для монтажу та демонтажу сценічних конструкцій на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної (автомобільне паркування) 13 травня із 06:30 до 17:00.

Буде внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, які рухаються вищеназваними вулицями.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.