Якщо авто, то тільки білого кольору

У Туркменістані вирішили залишити на дорогах тільки автомобілі білого кольору. Якщо раніше це правило стосувалося лише столиці, то тепер темні машини не ставитимуть на облік по всій країні.

За інформацією «Хроніки Туркменістану», до дня міста Ашґабада, який святкуватиметься 25 травня, на дорогах столиці залишаться автомобілі лише білого кольору. Це улюблений колір глави держави.

У зв’язку з припиненням реєстрації машин чорного й інших кольорів жителям Туркменістану доводиться перефарбовувати свої автомобілі в білий колір. Через ажіотаж ціни на подібну послугу різко зросли. Середня вартість фарбування становить 18 тис. манатів (близько 135 тис. грн.).

Вже після перефарбовування автовласник повинен оформити на машину новий техпаспорт, придбати страховий поліс, пройти діагностику, і перевірку на порушення. Від автолюбителів також вимагають заяву на ім’я начальника ДАІ про те, що власник машини перефарбував її за власним бажанням.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.