Майже 47 мільярдів гривень – бюджет масштабного ремонту і будівництва доріг України на наступний рік

Розвиток дорожньої інфраструктури залишається серед пріоритетів бюджетного фінансування. У наступному році на ремонт і будівництво доріг з держбюджету буде виділено рекордні 46,7 мільярдів гривень – повідомляє Національний промисловий портал.

На ці кошти планують відремонтувати і побудувати щонайменше 4 тис. км. доріг і 50 мостів. Так, 4 млрд. грн. з державного бюджету буде виділено на будівництво і реконструкцію автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів-Тернопіль-Умань; Біла Церква-Одеса-Миколаїв-Херсон.

По 2 млрд. грн. передбачено на ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський, автомобільної дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та  дороги Харків-Охтирка. Ще мільярд піде на покращення стану автомобільної дороги Житомир-Чернівці. 357,6 млн. гривень виділено на реалізацію державного інвестиційного проекту “Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області”.

Додамо, що у Полтавській області вже проходить будівництво нової розв’язки та шляхопроводу на трасі Дніпро-Решитилівка.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.