Автоновини

На трасах України почнуть міняти асфальт на цементобетон

У 2018 року Міністерство інфраструктури України (МІУ) планує реконструювати 232 км доріг. Загальна вартість трьох проектів – 8 мільярдів гривень – повідомляє Інтерфакс-Україна.

Йдеться про три ділянки дороги, на які буде нанесено цементобетонне покриття. Так, МІУ планує провести реконструкцію північного обходу Житомира. Це 22.3 км по трасі М-06 Київ-Чоп. Як повідомив на засіданні транспортного комітету Верховної Ради директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень МІУ Віктор Сасін, категорію дороги планують підвищити до 16, що передбачає розширення з двох до чотирьох смуг. За словами Сасіна, необхідні землевідведення вже зроблені. Проект вартістю 1 млрд. гривень фінансується за рахунок кредиту ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку).

Другий проект – реконструкція дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка, в рамках якого передбачено будівництво 137-кілометрової ділянки цементобетонного покриття та розширення дороги з двох до чотирьох смуг. За даними «Укравтодору», вартість проекту – 5.4 млрд. гривень.

Третій проект – це капітальний ремонт 73 км дороги в Миколаївській області на автотрасі Н-11 Кропивницький-Миколаїв. Тут так само буде нанесено цементобетонне покриття. Вартість робіт – 1.6 млрд. гривень.

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.