Автоновини

Розробка та узгодження маршрутів руху транспорту, оформлення дозвільних документів – тепер це компетенція патрульної поліції

Патрульна поліція отримала нові повноваження на дорогах. На офіційній сторінці НПУ зазначено, що з 17 вересня всі послуги у сфері контролю і забезпечення безпеки дорожнього руху під час пасажирських і вантажних перевезень буде надавати патрульна поліція. Віднині у цій структурі будуть займатися розробкою, видачею дозволів та узгодженням маршрутів руху для пасажирських і вантажоперевізників, оформленням всіх необхідних для цього документів. Також до компетенції патрульної поліції віднесені питання щодо забезпечення безпеки транспортування небезпечних вантажів – оформлення дозвільних документів для таких транспортних засобів і їх супровід.

Глава патрульної поліції Сергій Князєв повідомив, що на офіційному сайті відомства будуть додані нові розділи з інформацією для перевізників про адмінпослуги, що надаються для них Департаментом патрульної поліції, а також буде оприлюднено графік майбутніх перевірок перевізників.