ЗА ВИХІДНІ В СТОЛИЦІ ВИЯВЛЕНО 596 ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

За 20-21 червня Києві виявлено 596 порушень правил дорожнього руху. Інспектори ДАІ притягнули до відповідальності 123-х водіїв, які не дотримувались вимог дорожніх знаків та розмітки, 5 – за порушення правил проїзду перехресть, 52 – правил зупинки і стоянки, 38 – за керування транспортними засобами без необхідних документів. Крім того, за керування напідпитку інспектори ДАІ відсторонили від керма 58 водіїв. Також, інспектори ДАІ за порушення правил проїзду пішохідних переходів до відповідальності притягнули 58 керманичів та виявили 88 пішоходів-порушників.

За вихідні зареєстровано 8 дорожньо-транспортних пригод, в яких 1 особа загинула та 9 отримали травми.

Водії! Розпочались літні шкільні канікули. Більшість дітей проводитиме час на дитячих майданчиках та вулицях міста. Раптова поява дитини на дорозі – завжди небезпечно. А їх поведінка не завжди буває передбачуваною. Зважаючи на це, столична Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням під час керуванням автомобілем бути уважними і обережними, особливо біля шкіл (працюють літні табори). Наближаючись до пішохідних переходів – зменшувати швидкість, під час руху не користуватися мобільним телефоном. Пам’ятайте! Від кожного з нас залежить здоров’я і життя наших дітей!

За дві доби в столиці зареєстровано 4 незаконних заволодіння транспортними засобами: Оболонський – а/м «Хюндай Елантра», н.з. АА8181СО, 2010 р.в., чорного кольору; Деснянський – мотоцикл «Віпер 250», не зареєстрований, 2015 р.в., синій; Деснянський – мотоцикл «Кавасаки», н.з. АА0059АВ, 2007 р.в., червоний; Шевченківський – а/м «Ауді А-4», н.з. R7A14179 (Польща), 1998 р.в., сірий. Вжиті заходи розшуку.

Натомість, інспектори ДАІ виявили вісім транспортних засобів, які перебували у розшуку.

Нагадуємо, що в столиці продовжуються профілактичні заходи: «Пішохід. Пішохідний перехід», «Рядність», «Автокавярні», «МАФ», «Номерний знак», та «Перевізник».

Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням надавати інформацію на телефон чергової частини ДАІ Києва 483-70-64 у випадках виникнення конфліктних ситуацій на дорозі, а також у всіх випадках, коли ДАІ може надати допомогу.

 

УДАІ в м.Києві    22.06.2015

[SvenSoftSocialShareButtons]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *