Site icon AutoKyiv

Головні переваги форсунок Common Rail

Головні переваги форсунок Common Rail

Форсунки Common Rail – це серце дизельного двигуна. Вони відповідають за впорскування палива в циліндри під високим тиском, що забезпечує високу потужність і економічність автомобіля. Але, як і будь-яка інша деталь, форсунки схильні до зносу і поломок. Ремонт дизельних форсунок Луцьк – це специфічний процес, який вимагає кваліфікованого підходу і спеціального обладнання для діагностики.

Чому ламаються?

Найчастіші причини поломки форсунок Common Rail:

Як діагностувати несправність?

Якщо ви помітили такі ознаки, це може бути ознакою несправності форсунок Common Rail:

Для діагностики форсунок необхідно звернутися до спеціалізованого сервісу, де їх підключать до спеціального стенду.

Як відремонтувати?

У більшості випадків форсунки Common Rail можна відремонтувати. При цьому заміні підлягають тільки зношені або пошкоджені деталі.

Вартість ремонту форсунок Common Rail залежить від типу несправності та виробника автомобіля.

Common Rail: система, яка не боїться морозу

Система впорскування Common Rail – це революція в дизельних двигунах. Але що особливо важливо для наших зим – Common Rail не боїться морозу.

На відміну від попередніх систем впорскування, тут паливо зберігається і подається під високим тиском (до 1600 бар). Це дає змогу уникнути заповітрювання системи, що може статися в разі замерзання елементів ущільнювачів, шлангів і трубок.

Звичайно, за дуже низьких температур (нижче -40 градусів Цельсія) можливе часткове замерзання палива в баку. Однак це не критично, оскільки паливо все одно надходитиме в двигун, хоч і під меншим тиском.

Таким чином, Common Rail – це ідеальна система впорскування для холодних зим. Вона забезпечує надійну роботу двигуна в будь-яких умовах і гарантує його безпеку. Так, це складні та дороговартісні деталі. Щоб вони служили довго і надійно, необхідно дотримуватися правил експлуатації та своєчасно проводити діагностику і ремонт.

Як продовжити термін служби системи Common Rail?

Щоб форсунки Common Rail служили якомога довше, необхідно дотримуватися таких правил:

Exit mobile version