Site icon AutoKyiv

Маніпуляція громадською думкою або операція «політтехнолог»

Нам уже майже 100 людей скинули посилання на евакуацію автомобіля Сергія Гайдай.

Прочитали?)

А тепер давайте спробуємо розібратися в ситуації покроково:

1. 💬 «Открытие номер один: если эвакуатор забирает ваш автомобиль, то никакой оперативной системы оповещения владельца не существует. О происшествии мне сообщил сам мой автомобиль. И мне пришлось звонить по номеру полиции и узнавать, куда отвезли автомобиль. В полиции мне сообщили, что это злодеяние совершила не полиция, а городские власти”.

 Завантажте мобільний додаток Kyiv Smart City — і ви зможете самостійно й оперативно перевірити, евакуювали ваш автомобіль чи ні.

2. 💬 «Нет, я не припарковал автомобиль где-нибудь так, чтобы перекрыть кому-нибудь проезд или подъезд к важному объекту. Я не заблокировал какую-нибудь проезжую часть или пешеходный переход, или тротуар, или велосипедную дорожку. Просто мой автомобиль стоял не на синей разметке, а на белой. Кроме моей машины там стояла ещё целая вереница машин”.

 Так, автомобіль був припаркований впритул із білою лінією, тільки автор забув написати, що біла лінія була лінією пішохідного переходу.
Ми вважаємо, що за таке порушення водіїв потрібно позбавляти права керування транспортним засобом і відправляти на перескладання іспиту з правил дорожнього руху. Подібна парковка може завдати величезної шкоди життю і здоров’ю пішоходів.

3. 💬 «Открытие номер два: ага, не тут-то было… В угрюмом двухэтажном здании в полуподвальном помещении я обнаружил ещё человек 100 таких же бедолаг в густо набитом и душном коридоре. А что у нас тут с карантином? Ну да, здравствуй, коронавирус”.

 Хочемо віддати належне, нам уже не один раз надсилали інформацію, що не всі люди в черзі дотримуються рекомендацій щодо носіння масок. Просимо Інспекція з паркування звернути увагу на цю проблему і вирішити її.

4. 💬 «Далее надо было на колене заполнить заявление, выстоять многочасовую очередь, чтобы зайти в маленькую комнатушку. Там, очень не спеша (почему они всегда работают так медленно?) двое работников на сотню посетителей, заполнив кучу форм и сфотографировав мои документы водителя, выдали мне квитанции”.

 Завжди є альтернатива. Можна простояти величезну чергу, щоб заповнити заяву. Але якщо ви цінуєте свій час, то можете скористатись мобільним додатком Kyiv Smart City. У такому випадку ви заходите в окремий кабінет, у який зазвичай немає черги й озвучуєте, що оформили все через мобільний додаток.

5. 💬 «Открытие номер три. Квитанция была не одна, а целых три. Далее ты должен найти способ их оплатить”.

 Усе правильно — три квитанції.
1 — За послуги евакуатора.
2 — Адміністративний штраф.
3 — Оплата послуг штрафмайданчика.

6. 💬 «Приложение упорно не хотело меня регистрировать. В службе поддержки по телефону, по которому я позвонил, мне сообщили, что сегодня у них «аншлаг» и приложение «зависло». Привет тебе, «Киев в смартфоне»”.

 Питання до розробників Kyiv Smart City: “Чи були великі проблеми з навантаженням на ваші сервери протягом цього тижня, які могли призвести до збою прогрмного забезпечення?”

7. 💬 «Будет и мораль, выводы и мысли: главная — городские власти редкие мудаки. Зачем перекрывать улицу, чтобы эвакуировать автомобиль, везти его через весь город, и на полдня лишать водителя авто только за то, что он припаркован с нарушением ПДД?»

 Евакуація автомобіля займає до двох хвилин. Чи варто зупинити рух на 2 хвилини, щоб прибрати такого м *** ка?
Водіїв автомобілів, які не суттєво порушують правила — просто штрафують, а ось злісних порушників штрафують і евакуюють.

8. 💬 «И главное «открытие» дня: я как политтехнолог впервые увидел, что такое антирейтинг нашего мэра в живом людском исполнении. И не только его увидел, я его слышал, этот самый антирейтинг. Он звучал в этой очереди: «буду голосовать за кого угодно, только не за него»”.

 Ми на 100 % аполітичні, але для чистоти експерименту просимо наших читачів проголосувати: яке ваше ставлення до евакуації неправильно припаркованих автомобілів? Залиште в коментарях “+”, проти “—”.

⚠️ P.S. Ми запустили Telegram-бота @ParkingKyivBot, у якому ви можете надіслати київських “героїв парковки”, а ми в свою чергу постараємося зробити все, щоб ці водії отримали законне покарання.

Джерело: Київ Паркувальний

Підписуйтесь на канал "Київ Автомобільний" у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.
Exit mobile version